مرکز تخصصی ترک گناه

توبه 313 کجاست؟

 

توبه 313 محلی برای تغییر و تحوله ؛
تحولی که زندگی خیلی از افراد رو تغییر میده .

 

در توبه 313 میتونی از مطالب ویژه و تجربیات دیگران استفاده کنی، تغییر کنی و تغییر بدی … مهم تر از همه عاشق بشی … عاشق امام زمانت

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای :

«…جوانهای مؤمن و حزب‌اللّهی و انقلابی کارهای فرهنگی خودجوش را رها نکنند و دنبال بکنند، و همه‌ی دستگاه‌های فرهنگی کشور را دعوت کردیم و میکنیم که در این جهت حرکت کنند، این، بخش فرهنگیِ این عدم تبعیّت [از دشمن] است، این جهاد بزرگ است، «جهاد کبیر» است…».۱۳۹۵/۰۳/۰۳

 

سایت توبه 313 در جهت توانمندسازی خودش از دوستانی که دارای انگیزه و روحیه کار تیمی هستن درزمینه های فقهی، فرهنگی و هنری و … دعوت به همکاری می‌کنه .

این جا همه به عشق امام زمان جمع شدیم کار فی سبیل الله و برای رضایت خدا و اهل بیت انجام میشه … پس هیچ توقع مالی یا … نداشته باشین.

سوال های شما

1- من که تخصص ندارم؟

رفیق گلم حتما لازم نیست که تخصص داشته باشی گاهی فقط با یک پیشنهاد یا انتقاد ساده میشه کلی کار کرد.

2- چقدر وقتمو میگیره ؟

واقعیتش دقیق نمیدونم … بستگی داره به خودتون که چقدر دوست دارین زمان بزارین تو چه بخشی میخواین کار کنین

3- همکاری به چه صورت هستش ؟

همکاری به صورت غیر حضوری انجام میشه و اگه قراره مکاتبه ای داشته باشیم از طریق شبکه اجتماعی ایتا یا سروش انجام میشه

 

4- آیا زمینه ایجاد و تولید محتوا در زمینه های هنری ، دینی و… وجود داره؟

بی‌گمان یکی از راه‌های انتقال مفاهیم دینی هنر فاخره ….از همین رو درزمینهٔ ایجاد و تولید محتوا عزیزان می‌توانن اعلام آمادگی کنن.  درزمینهٔ های طراحی گرافیکی و پوستر، تولید پادکست‌های صوتی و کلیپ و یا هر زمینه‌ی هنری دیگری اگر مهارتی دارین می‌توانین مطرح کنید تا از اونا استفاده کنیم.

 

اگر مدیر سایت، وبلاگ و کانال یا گروه‌های مذهبی هستید و علاقه دارید که با توبه 313 همکاری کنید می‌توانید با ما پیشنهاد‌های خود را در میان بگذارید.

 

برای همکاری فرم پایین رو پر کن رفیق گلم